זוגיות בגיל השלישי

מי לא רוצה אהבה, לקום בבוקר לצד בן זוג אוהב, להתרגש משיחת טלפון באמצע היום, לדעת שלמישהו בצד השני אכפת ממך באמת והוא אוהב אותך ללא תנאי .   אך למרות הרצון והכמיהה, מציאת זוגיות ואהבה  אמיתית איננה עניין של מה בכך. מציאת זוגיות בריאה, היא בגדר נס ומתנה שצריך להעריך ולנצור בכל יום.

כיצד מוצאים זוגיות בגיל השלישי

ניתן למצוא זוגיות בגיל השלישי בדרכים רבות

מכרים ומשפחה – הפיצו את הבשורה שאתם נכונים לאהבה וזוגיות חדשה, בני המשפחה האוהבת שלכם הם המקור מספר אחת למציאת זוגיות, תתפלאו כמה הצעות יכולות להגיע דרך הנכדה או הבת הבוגרת

אתרי הכרויות –  בכל גיל ניתן ללמוד את רזי האנטרנט לפתוח כרטיס, לצרף תמונה ופרטים נוספים ולחפש את החצי השני.

אירועים יעודיים – חפשו אחר אירועים, נופשונים, מסיבות ומפגשים ייעודיים לבני הגיל השלישי, וודאי יגיעו זוגות אך לבטח גם בודדים שכמוכם מחפשים מקום לבלות ולהנות במחצית בני המין השני

מה מחייבת זוגיות בגיל השלישי

זוגיות בכל גיל היא עניין מורכב נשאלת השאלה כיצד ניתן לשמור על הזוגיות בגיל השלישי.

  • זוגיות בגיל השלישי מחייבת פתיחות מחשבתית –  הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא להיות פתוחים מחשבתית, להבין כי לכל אדם בכל גיל יש מטען ומשא אותו הוא סוחב עמו וככל שעולה הגיל, כך גדל המשא והמטען. אם היה לנו קשה ומורכב לחפש זוגיות מתאימה בגיל צעיר וודאי כעת, כשאנו כבר לא בני 20, סביר להניח שהמשימה הפכה למורכבת יותר.חשוב שתבינו כי בגיל השלישי, האדם אותו אנו מחפשים מגיע אחרי חיים שלמים בצורה עצמאית, חיים בהם הוא עבר, חווה, התנסה ועל מנת להתחבר ולנהל זוגיות יחד חובה שתהיה פתיחות מחשבתית, כזו שתאפשר לשני בני הזוג ליהנות האחד מעולמו של השני, למרות השוני.
  • זוגיות בגיל השלישי מחייבת התגמשות –  גם לאחר שתמצאו בן זוג ראוי, כזה שמצחיק, מכבד ואוהב. זוגיות בגיל השלישי מחייבת פשרות גדולות יותר, אם בצעירותכם פשרה והתגמשות הייתה לוותר על ארוחת החג אצל ההורים שלכם, הרי שכעת את זוג ההורים מחליפים מספר ילדים,  מקום מגורים, בילויים מועדפים ועוד. אם לשני בני הזוג חיים שלמים ומלאים בתור יחידים, זוגיות בגיל השלישי תחייב אתכם להתגמש האחד לקראת השני, לוותר וחשוב מהכל להתגמש בהנאה ולא מתוך פשרה.אם הפעם החלטתם לנסוע לבקר את הילדים של בן הזוג, הרי שאתם צריכים לחשוב שלא מדובר בוויתור על הרצונות שלכם אלא ביקור נוסף לזה של ילדיכם הפרטיים. אם  עברתם לגור בדירה של בן הזוג, מצאו את היתרונות, דירה אחרת, שינוי, התחלה חדשה.

ההסתכלות על הפשרות והוויתורים כהזדמנויות ושינויים תוביל אתכם לניהול זוגיות בריאה, אוהבת ותקינה שתחזיק עד 120.

השארת תגובה