שמיר אופטיקה משיקה את עדשת  Autograph Intelligence-עדשת המולטיפוקל המתקדמת בעולם

שמיר תעשיות אופטיקה בע"מ, מודיעה על השקת עדשת המולטיפוקל המתקדמת בעולם, ה-Autograph Intelligence. העדשה החדשה, אשר פותחה במרכז המו"פ בחברת שמיר הממוקמת  בגליל העליון, הינה פרי השקעה של כ-15 חודשים בעלות כוללת של כ-5 מיליון דולר. עדשת ה- Autograph Intelligenceכוללת 12 תכנונים שהינם 'אבי טיפוס' של עדשות המותאמות ל'גיל העין', שהם תוצאה של מחקרי ביג דאטה מעמיקים בשילוב  מרכיבי אינטליגנציה מלאכותית (AI) שכללו ניתוח 5 מיליון מרשמי עדשות.

על פי המחקרים, התברר שלכל קבוצת גיל באוכלוסייה כמו למשל לקשישים הצריכים טיפול סיעודי , ישנן צרכים, העדפות מיקוד שונות ותדירויות שונות של מעברי מיקוד ראייה, וזאת בהתאם לגיל העין. כך לדוגמא, לאדם צעיר, יש צרכי מיקוד שונים לעומת אדם מבוגר. מהמחקרים עלה כי אנשים צעירים נדרשים בתדירות גבוהה יותר לקריאה ממסכים (מחשבים וניידים) לעומת מבוגרים, שנדרשים יותר לקריאת ספרים ועיתונים. 12 אבי הטיפוס של עדשות ה- Autograph Intelligenceהינם למעשה תכנונים שונים של העדשה, כאשר כל תכנון, הינו תוצאה של אופטימיזציה טכנולוגית בשילוב AI לאזורי המיקוד הרלוונטיים לגיל העין של המשתמש.

עדשת ה- Autograph Intelligenceתושק באירוע חגיגי ב-26.3 שייערך באולם האירועים אושן, ת"א (מצ"ב הזמנה לאירוע), וניתן יהיה להזמינה בחנויות האופטיקה ברחבי הארץ החל מה-1.4.

יגן משה, מנכ"ל ונשיא שמיר אופטיקה: "אנו גאים בפיתוח עדשת ה- Autograph Intelligence, עדשה המהווה חוד חנית טכנולוגית ברמה בינ"ל תוצרת כחול לבן. שמיר אופטיקה ממשיכה להוות שחקן מוביל בשוק העדשות האופטלמיות למרות התחרות המאתגרת, כשלצידה שחקנית מובילה בדמותה של חברת אסילור. אנו מאמינים כי הבשורה שמביאה העדשה החדשה וקפיצת המדרגה הטכנולוגית בשימוש בטכנולוגית ביג דאטה ואינטליגנציה מלאכותית בשוק האופטיקה, תחזק את מיצובה של שמיר כמובילה בתחומה בעולם."

גיל פרישה

השארת תגובה